Loša organizacija.U 8:30 slaba ponuda kruha i peciva,police sa prehrambenim proizvodima skoro pa prazne.Ako je tako već u lipnju,kako će tek biti u srpnju i kolovozu.Osim na blagajni i za pultom,nisam vidjela nikoga od osoblja pa me interesira dali se uopće nadopunjuju police kroz radno vrijeme.
Loša organizacija.U 8:30 slaba ponuda kruha i peciva,police sa prehrambenim proizvodima skoro pa prazne.Ako je tako već u lipnju,kako će tek biti u srpnju i kolovozu.Osim na blagajni i za pultom,nisam vidjela nikoga od osoblja pa me interesira dali se uopće nadopunjuju police kroz radno vrijeme.


