Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Garibaldi pasticceria & caffe bar Rijeka - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Garibaldi pasticceria & caffe bar Rijeka i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Garibaldi pasticceria & caffe bar Rijeka je ugostiteljski objekt koji nudi kavu, pića i opušteno mjesto za druženje.
Informacije
- Tvrtka
- Garibaldi pasticceria & caffe bar Rijeka
- Adresa
- Ul. Ante Starčevića 5D, 51000 Rijeka, HR
- Kategorija
- Ugostiteljstvo
- Potkategorija
- Kafić
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
10 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Garibaldi pasticceria & caffe bar Rijeka, Rijeka, HR
Gdje se nalazi Garibaldi pasticceria & caffe bar Rijeka?
Garibaldi pasticceria & caffe bar Rijeka se nalazi na adresi Ul. Ante Starčevića 5D, 51000 Rijeka.
U kojoj kategoriji posluje Garibaldi pasticceria & caffe bar Rijeka?
Garibaldi pasticceria & caffe bar Rijeka posluje u kategoriji Kafić.
Kako ostaviti recenziju za Garibaldi pasticceria & caffe bar Rijeka?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Garibaldi pasticceria & caffe bar Rijeka?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Garibaldi pasticceria & caffe bar Rijeka preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Garibaldi pasticceria & caffe bar Rijeka direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.