Kupci Logo

Caffe bar Kron

Varaždin, HR

Kategorija · Ugostiteljstvo

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Caffe bar Kron - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Caffe bar Kron i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

Caffe bar Kron je ugostiteljski objekt koji nudi kavu, pića i opušteno mjesto za druženje.

Informacije

Tvrtka
Caffe bar Kron
Adresa
Ul. Braće Radić 48, 42000 Varaždin, HR
Kategorija
Ugostiteljstvo
Potkategorija
Kafić
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične tvrtke i usluge

10 prijedloga na temelju kategorije i profila.

Caffe bar Gutenberg

Varaždin, HR

N/A(0 recenzija)
Kavana Dora Logo

Kavana Dora

Varaždin, HR

N/A(0 recenzija)

Rock Art Cafe

Varaždin, HR

N/A(0 recenzija)

Caffe Bar Marocchino

Varaždin, HR

N/A(0 recenzija)

Caffe Bar Aura

Varaždin, HR

N/A(0 recenzija)

Caffe Bar Mozaik

Varaždin, HR

N/A(0 recenzija)

Caffe bar Maps

Varaždin, HR

N/A(0 recenzija)

Caffe Bar Moon

Varaždin, HR

N/A(0 recenzija)

McAfé bar

Varaždin, HR

N/A(0 recenzija)

Caffe Bar Urbanique

Varaždin, HR

N/A(0 recenzija)

Česta pitanja (FAQ) za Caffe bar Kron, Varaždin, HR

Gdje se nalazi Caffe bar Kron?

Caffe bar Kron se nalazi na adresi Ul. Braće Radić 48, 42000 Varaždin.

U kojoj kategoriji posluje Caffe bar Kron?

Caffe bar Kron posluje u kategoriji Kafić.

Kako ostaviti recenziju za Caffe bar Kron?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Caffe bar Kron?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Caffe bar Kron preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Caffe bar Kron direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.