Kupci Logo

Caffe Bar Indigo

Poreč, HR

Kategorija · Ugostiteljstvo

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Caffe Bar Indigo - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Caffe Bar Indigo i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

Caffe Bar Indigo nudi ugodan prostor za opuštanje.

Informacije

Tvrtka
Caffe Bar Indigo
Adresa
Prvomajska ul. 4, 52440 Poreč, HR
Kategorija
Ugostiteljstvo
Potkategorija
Kafić
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične tvrtke i usluge

10 prijedloga na temelju kategorije i profila.

Caffe Bar Pizzeria La Riva

Poreč, HR

N/A(0 recenzija)

Bar Caffe Rocco Nova Vas Porec

Poreč, HR

N/A(0 recenzija)

Beach Bar Luft

Poreč, HR

N/A(0 recenzija)

Adriatic Bar

Poreč, HR

N/A(0 recenzija)
Plava Laguna Lounge Zelena Resort Poreč Logo

Plava Laguna Lounge Zelena Resort Poreč

Poreč, HR

N/A(0 recenzija)
The Beat Beach Club @ Valamar Marea Suites Logo

The Beat Beach Club @ Valamar Marea Suites

Poreč, HR

N/A(0 recenzija)

Caffe Bar Monte Carlo

Poreč, HR

N/A(0 recenzija)
Ulixes Logo

Ulixes

Poreč, HR

N/A(0 recenzija)

Mintiq Bar

Poreč, HR

N/A(0 recenzija)

Parenz Bar

Poreč, HR

N/A(0 recenzija)

Česta pitanja (FAQ) za Caffe Bar Indigo, Poreč, HR

Gdje se nalazi Caffe Bar Indigo?

Caffe Bar Indigo se nalazi na adresi Prvomajska ul. 4, 52440 Poreč.

U kojoj kategoriji posluje Caffe Bar Indigo?

Caffe Bar Indigo posluje u kategoriji Kafić.

Kako ostaviti recenziju za Caffe Bar Indigo?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Caffe Bar Indigo?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Caffe Bar Indigo preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Caffe Bar Indigo direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.