Kupci Logo

Caffe bar Đir

Rijeka, HR

Kategorija · Ugostiteljstvo

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Caffe bar Đir - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Caffe bar Đir i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

Caffe bar Đir je ugostiteljski objekt koji nudi kavu, pića i opušteno mjesto za druženje.

Informacije

Tvrtka
Caffe bar Đir
Adresa
Matačićeva ul. 1, 51000 Rijeka, HR
Kategorija
Ugostiteljstvo
Potkategorija
Kafić
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične tvrtke i usluge

10 prijedloga na temelju kategorije i profila.

Caffe bar Dante

Rijeka, HR

5.0(1)

Kosi Toranj Coffee & Lounge Bar

Rijeka, HR

N/A(0 recenzija)

Caffe bar Booksa

Rijeka, HR

N/A(0 recenzija)
Cream and Dream Logo

Cream and Dream

Rijeka, HR

N/A(0 recenzija)

Formula

Rijeka, HR

N/A(0 recenzija)

Corto Maltese

Rijeka, HR

N/A(0 recenzija)

Caffe Bar Gradina Trsatski Kaštel

Rijeka, HR

N/A(0 recenzija)

Fera Bar

Rijeka, HR

N/A(0 recenzija)

Viva La Playa

Rijeka, HR

N/A(0 recenzija)

Caffe Bar Ciglana

Rijeka, HR

N/A(0 recenzija)

Česta pitanja (FAQ) za Caffe bar Đir, Rijeka, HR

Gdje se nalazi Caffe bar Đir?

Caffe bar Đir se nalazi na adresi Matačićeva ul. 1, 51000 Rijeka.

U kojoj kategoriji posluje Caffe bar Đir?

Caffe bar Đir posluje u kategoriji Kafić.

Kako ostaviti recenziju za Caffe bar Đir?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Caffe bar Đir?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Caffe bar Đir preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Caffe bar Đir direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.