Kupci Logo

Caffe bar 051

Rijeka, HR

Kategorija · Ugostiteljstvo

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Caffe bar 051 - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Caffe bar 051 i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

Caffe bar 051 je ugostiteljski objekt koji nudi kavu, pića i opušteno mjesto za druženje.

Informacije

Tvrtka
Caffe bar 051
Adresa
Ul. Vatroslava Lisinskog 10-12, 51000 Rijeka, HR
Kategorija
Ugostiteljstvo
Potkategorija
Kafić
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične tvrtke i usluge

10 prijedloga na temelju kategorije i profila.

Caffe bar Dante

Rijeka, HR

5.0(1)

Kosi Toranj Coffee & Lounge Bar

Rijeka, HR

N/A(0 recenzija)

Caffe bar Booksa

Rijeka, HR

N/A(0 recenzija)
Cream and Dream Logo

Cream and Dream

Rijeka, HR

N/A(0 recenzija)

Formula

Rijeka, HR

N/A(0 recenzija)

Corto Maltese

Rijeka, HR

N/A(0 recenzija)

Caffe Bar Gradina Trsatski Kaštel

Rijeka, HR

N/A(0 recenzija)

Fera Bar

Rijeka, HR

N/A(0 recenzija)

Viva La Playa

Rijeka, HR

N/A(0 recenzija)

Caffe Bar Ciglana

Rijeka, HR

N/A(0 recenzija)

Česta pitanja (FAQ) za Caffe bar 051, Rijeka, HR

Gdje se nalazi Caffe bar 051?

Caffe bar 051 se nalazi na adresi Ul. Vatroslava Lisinskog 10-12, 51000 Rijeka.

U kojoj kategoriji posluje Caffe bar 051?

Caffe bar 051 posluje u kategoriji Kafić.

Kako ostaviti recenziju za Caffe bar 051?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Caffe bar 051?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Caffe bar 051 preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Caffe bar 051 direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.