Kupci Logo

Zoka-Cvjeće

Vršac, RS

Kategorija · Trgovina

0.0·0 recenzija

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Zoka-Cvjeće - iskustva i recenzije

Podelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će oceniti Zoka-Cvjeće i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahteva otvaranje naloga i oduzeće vam svega minut ili dva.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O firmi

Cvećara Zoka-Cvjeće nudi prodaju cvjetnih aranžmana i biljaka u Vršcu.

Informacije

Firma
Zoka-Cvjeće
Adresa
130 Ive Milutinovića, 26300, Vršac, Južno-banatski okrug, Vršac, RS
Kategorija
Trgovina
Potkategorija
Cvjećara
Key and lock image

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Česta pitanja (FAQ) za Zoka-Cvjeće, Vršac, RS

Gde se nalazi Zoka-Cvjeće?

Zoka-Cvjeće se nalazi na adresi 130 Ive Milutinovića, 26300, Vršac, Južno-banatski okrug, Vršac.

U kojoj kategoriji posluje Zoka-Cvjeće?

Zoka-Cvjeće posluje u kategoriji Cvjećara.

Kako ostaviti recenziju za Zoka-Cvjeće?

Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Zoka-Cvjeće?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Zoka-Cvjeće preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Zoka-Cvjeće direktno

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.