Kupci Logo
VP Law Firm Logo

VP Law Firm

Beograd, RS

Kategorija · Usluge

3.0·8 recenzija

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Pregled

3.0

8 ocena

  • 5
    4
  • 4
    0
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    4

Iskustva korisnika

VP Law Firm - iskustva i recenzije

Saznajte šta drugi ljudi misle o kvalitetu usluge i proizvodima pre nego što donesete odluku. Ovde možete pročitati stvarna iskustva iz prve ruke koja vam pomažu da lakše odaberete ono što vam stvarno odgovara.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

NoviSad2234

1.0

naplaćivači dugova, i to naplaćuju od pogrešne osobe...

Odobrena recenzijaBez priloga

Miloš M.

1.0

Neetičan i nemoralan odnos, kao i saradnja s izvršiteljima

Odobrena recenzijaBez priloga

Само Реално

5.0

Reći ću samo jedno - pravi stručnjaci!

Odobrena recenzijaBez priloga
Thumbs image

Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?

Jovan R.

5.0

Odlična pravna pomoć! Toplo preporučujem!

Odobrena recenzijaBez priloga

Zoran I.

1.0

Neljubazni i veoma bezobrazni... Ne umeju ništa da objasne, a znaju samo da naplate preko tri lica...

Odobrena recenzijaBez priloga

Maja J.

5.0

Primer kako advokatura ne bi trebalo da izgleda. Do zarade dolaze bez profesionalne i moralne odgovornosti.

Odobrena recenzijaBez priloga

Marina S.

5.0

Spremni na svaki dogovor da bi obe strane bile zadovoljne. Prijatno iskustvo sa njima.

Odobrena recenzijaBez priloga

Zorana T.

1.0

Dok smo bili njihovi klijenti sve je bilo super, ali sada kada je red da oni odrade svoj deo, samo su rekli da će se javiti... i evo, mesec dana kasnije i dalje čekam!

Odobrena recenzijaBez priloga

Zvučne recenzije

O firmi

Advokatska kancelarija sa sjedištem u Beogradu.

Informacije

Firma
VP Law Firm
Adresa
Teodora Drajzera 34, 11000 Beograd, RS
Kategorija
Usluge
Potkategorija
Odvjetnik
Key and lock image

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične firme i usluge

10 predloga na osnovu kategorije i profila.

Advokat Milan Ostojić

Beograd, RS

5.0(8)

Advokatska kancelarija Šuša

Beograd, RS

5.0(8)

Advokatska kancelarija Košćal

Beograd, RS

5.0(8)

Advokat Nikola Karaklajić

Beograd, RS

5.0(8)
Pavleski-Law Logo

Pavleski-Law

Beograd, RS

5.0(8)

Advokat Miloš Antić

Beograd, RS

5.0(8)

Batić & Đorđević Legal

Beograd, RS

5.0(8)

Advokat Kristina Jancic

Beograd, RS

5.0(8)

Advokatska kancelarija Ana Petričević

Beograd, RS

5.0(8)

Advokatska kancelarija Knežević

Beograd, RS

5.0(8)

Česta pitanja (FAQ) za VP Law Firm, Beograd, RS

Gde se nalazi VP Law Firm?

VP Law Firm se nalazi na adresi Teodora Drajzera 34, 11000 Beograd.

Koja je zvanična web stranica VP Law Firm?

Zvanična web stranica je: https://vp.rs/.

U kojoj kategoriji posluje VP Law Firm?

VP Law Firm posluje u kategoriji Odvjetnik.

Kako ostaviti recenziju za VP Law Firm?

Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za VP Law Firm?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže VP Law Firm preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte VP Law Firm direktno

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.