Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Ugradnja klime i servis Novi Sad Milos - iskustva i recenzije
Podelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će oceniti Ugradnja klime i servis Novi Sad Milos i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahteva otvaranje naloga i oduzeće vam svega minut ili dva.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?
Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O firmi
Milos se bavi ugradnjom i servisom klimatskih uređaja u Novom Sadu. Specijaliziran je za instalaciju i održavanje.
Informacije
- Firma
- Ugradnja klime i servis Novi Sad Milos
- Adresa
- Solunska 1, 21400 Novi Sad, RS
- Kategorija
- Građevina
- Potkategorija
- Grijanje i klimatizacija
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične firme i usluge
10 predloga na osnovu kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Ugradnja klime i servis Novi Sad Milos, Novi Sad, RS
Gde se nalazi Ugradnja klime i servis Novi Sad Milos?
Ugradnja klime i servis Novi Sad Milos se nalazi na adresi Solunska 1, 21400 Novi Sad.
U kojoj kategoriji posluje Ugradnja klime i servis Novi Sad Milos?
Ugradnja klime i servis Novi Sad Milos posluje u kategoriji Grijanje i klimatizacija.
Kako ostaviti recenziju za Ugradnja klime i servis Novi Sad Milos?
Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Ugradnja klime i servis Novi Sad Milos?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Ugradnja klime i servis Novi Sad Milos preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Ugradnja klime i servis Novi Sad Milos direktno
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.


