Kupci Logo
Trgoservis - Knjigovodstvena agencija Novi Sad Logo

Trgoservis - Knjigovodstvena agencija Novi Sad

Novi Sad, RS

Kategorija · Financije i Osiguranje

5.0·4 recenzije

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Pregled

5.0

4 ocena

  • 5
    4
  • 4
    0
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0

Iskustva korisnika

Trgoservis - Knjigovodstvena agencija Novi Sad - iskustva i recenzije

Saznajte šta drugi ljudi misle o kvalitetu usluge i proizvodima pre nego što donesete odluku. Ovde možete pročitati stvarna iskustva iz prve ruke koja vam pomažu da lakše odaberete ono što vam stvarno odgovara.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Mara M.

5.0

Kratko, jasno i odličan izbor

Odobrena recenzijaBez priloga

Ivanka K.

5.0

Sjajno!!!

Odobrena recenzijaBez priloga

Mirjana K.

5.0

Ozbiljna knjigovodstvena agencija koja svojim savetima olakšava i pojednostavljuje najteži deo svakog poslovanja. Izuzetno profesionalan pristup grade dugogodišnjim iskustvom obrazovani i iskusni ljudi.

Odobrena recenzijaBez priloga
Thumbs image

Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?

Yo QM

5.0

najbolji u gradu, bez konkurencije

Odobrena recenzijaBez priloga

Zvučne recenzije

O firmi

Trgoservis je agencija sa delatnosti u računovodstvenom servisu. Pruža usluge vođenja poslovanja preduzeća.

Informacije

Firma
Trgoservis - Knjigovodstvena agencija Novi Sad
Adresa
Bulevar Mihajla Pupina 18, 21000 Novi Sad, RS
Key and lock image

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične firme i usluge

10 predloga na osnovu kategorije i profila.

Income Plus doo Logo

Income Plus doo

Novi Sad, RS

5.0(8)
Knjigovodstvena agencija Tax International doo Novi Sad Logo

Knjigovodstvena agencija Tax International doo Novi Sad

Novi Sad, RS

5.0(8)
Knjigovodstvena Agencija S&S Logo

Knjigovodstvena Agencija S&S

Novi Sad, RS

5.0(8)
Naslednik d.o.o. Računovodstvo / Knjigovodstvo Logo

Naslednik d.o.o. Računovodstvo / Knjigovodstvo

Novi Sad, RS

5.0(8)

Knjigovodstvena Agencija Bilans

Novi Sad, RS

5.0(8)
Računovodstvena Kuća Unija BG Logo

Računovodstvena Kuća Unija BG

Novi Sad, RS

5.0(8)

Knjigovodstvena agencija A & B Konto

Novi Sad, RS

5.0(8)

Biz Koncept | Knjigovodstvena agencija Beograd

Novi Sad, RS

5.0(8)

Knjigovodstvena agencija Beograd - Aktiva Sistem

Novi Sad, RS

5.0(8)

Goldman Knjigovodstvena Agencija

Novi Sad, RS

5.0(8)

Česta pitanja (FAQ) za Trgoservis - Knjigovodstvena agencija Novi Sad, Novi Sad, RS

Gde se nalazi Trgoservis - Knjigovodstvena agencija Novi Sad?

Trgoservis - Knjigovodstvena agencija Novi Sad se nalazi na adresi Bulevar Mihajla Pupina 18, 21000 Novi Sad.

Koja je zvanična web stranica Trgoservis - Knjigovodstvena agencija Novi Sad?

Zvanična web stranica je: http://www.trgoservis.com/.

U kojoj kategoriji posluje Trgoservis - Knjigovodstvena agencija Novi Sad?

Trgoservis - Knjigovodstvena agencija Novi Sad posluje u kategoriji Računovodstveni servis.

Kako ostaviti recenziju za Trgoservis - Knjigovodstvena agencija Novi Sad?

Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Trgoservis - Knjigovodstvena agencija Novi Sad?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Trgoservis - Knjigovodstvena agencija Novi Sad preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Trgoservis - Knjigovodstvena agencija Novi Sad direktno

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.