
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Svečana dvorana Gloria i Gloria Rooms - iskustva i recenzije
Podelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će oceniti Svečana dvorana Gloria i Gloria Rooms i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahteva otvaranje naloga i oduzeće vam svega minut ili dva.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?
Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O firmi
Prostor za organizaciju svečanih događaja i smještaja gostiju u Požegi.
Informacije
- Firma
- Svečana dvorana Gloria i Gloria Rooms
- Adresa
- Vodovodna ul. 3, 34000 Požega, RS
- Kategorija
- Usluge
- Potkategorija
- Svadbeni salon
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Česta pitanja (FAQ) za Svečana dvorana Gloria i Gloria Rooms, Požega, RS
Gde se nalazi Svečana dvorana Gloria i Gloria Rooms?
Svečana dvorana Gloria i Gloria Rooms se nalazi na adresi Vodovodna ul. 3, 34000 Požega.
Koja je zvanična web stranica Svečana dvorana Gloria i Gloria Rooms?
Zvanična web stranica je: http://www.gloria-pozega.com/.
U kojoj kategoriji posluje Svečana dvorana Gloria i Gloria Rooms?
Svečana dvorana Gloria i Gloria Rooms posluje u kategoriji Svadbeni salon.
Kako ostaviti recenziju za Svečana dvorana Gloria i Gloria Rooms?
Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Svečana dvorana Gloria i Gloria Rooms?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Svečana dvorana Gloria i Gloria Rooms preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Svečana dvorana Gloria i Gloria Rooms direktno
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.