Kupci Logo
Silver and Fashion Logo

Silver and Fashion

Novi Sad, RS

Kategorija · Trgovina

0.0·0 recenzija

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Silver and Fashion - iskustva i recenzije

Podelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će oceniti Silver and Fashion i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahteva otvaranje naloga i oduzeće vam svega minut ili dva.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O firmi

Trgovina nakitom i modom u Novom Sadu.

Informacije

Firma
Silver and Fashion
Adresa
Narodnog fronta 18/97, 21000 Novi Sad, RS
Kategorija
Trgovina
Potkategorija
Nakit
Key and lock image

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Česta pitanja (FAQ) za Silver and Fashion, Novi Sad, RS

Gde se nalazi Silver and Fashion?

Silver and Fashion se nalazi na adresi Narodnog fronta 18/97, 21000 Novi Sad.

Koja je zvanična web stranica Silver and Fashion?

Zvanična web stranica je: https://silverandfashion.rs/.

U kojoj kategoriji posluje Silver and Fashion?

Silver and Fashion posluje u kategoriji Nakit.

Kako ostaviti recenziju za Silver and Fashion?

Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Silver and Fashion?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Silver and Fashion preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Silver and Fashion direktno

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.