Kupci Logo

Rostilj kod Baje SM

Sremska Mitrovica, RS

Kategorija · Ugostiteljstvo

0.0·0 recenzija

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Rostilj kod Baje SM - iskustva i recenzije

Podelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će oceniti Rostilj kod Baje SM i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahteva otvaranje naloga i oduzeće vam svega minut ili dva.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O firmi

Restorana sa rostiljem u Sremskoj Mitrovici.

Informacije

Firma
Rostilj kod Baje SM
Adresa
Palanka 137, 320324 Sremska Mitrovica, RS
Kategorija
Ugostiteljstvo
Potkategorija
Restoran
Key and lock image

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične firme i usluge

10 predloga na osnovu kategorije i profila.

Stelina

Sremska Mitrovica, RS

N/A(0 recenzija)

Čarda Salaš BD

Sremska Mitrovica, RS

N/A(0 recenzija)
ProLab d.o.o Restoran Logo

ProLab d.o.o Restoran

Sremska Mitrovica, RS

N/A(0 recenzija)
Svečana Sala Fortuna Sremska Mitrovica Logo

Svečana Sala Fortuna Sremska Mitrovica

Sremska Mitrovica, RS

N/A(0 recenzija)
Posejdon Resort Logo

Posejdon Resort

Sremska Mitrovica, RS

N/A(0 recenzija)
Salaš Isailovi Logo

Salaš Isailovi

Sremska Mitrovica, RS

N/A(0 recenzija)
Industrija Koncept Bar i Restoran Logo

Industrija Koncept Bar i Restoran

Sremska Mitrovica, RS

N/A(0 recenzija)
Restaurant Santa Logo

Restaurant Santa

Sremska Mitrovica, RS

N/A(0 recenzija)

Restoran Gracian

Sremska Mitrovica, RS

N/A(0 recenzija)

Ribolovac - Kečiga

Sremska Mitrovica, RS

N/A(0 recenzija)

Česta pitanja (FAQ) za Rostilj kod Baje SM, Sremska Mitrovica, RS

Gde se nalazi Rostilj kod Baje SM?

Rostilj kod Baje SM se nalazi na adresi Palanka 137, 320324 Sremska Mitrovica.

Koja je zvanična web stranica Rostilj kod Baje SM?

Zvanična web stranica je: http://pleskavica.rs/index.html.

U kojoj kategoriji posluje Rostilj kod Baje SM?

Rostilj kod Baje SM posluje u kategoriji Restoran.

Kako ostaviti recenziju za Rostilj kod Baje SM?

Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Rostilj kod Baje SM?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Rostilj kod Baje SM preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Rostilj kod Baje SM direktno

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.