Kupci Logo

Restoran Ladovina

Bečej, RS

Kategorija · Ugostiteljstvo

0.0·0 recenzija

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Restoran Ladovina - iskustva i recenzije

Podelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će oceniti Restoran Ladovina i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahteva otvaranje naloga i oduzeće vam svega minut ili dva.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O firmi

Restoran Ladovina je ugostiteljski objekt koji posluje u Bečeju.

Informacije

Firma
Restoran Ladovina
Adresa
Petra Drapšina 74, 23272 Bečej, RS
Kategorija
Ugostiteljstvo
Potkategorija
Restoran
Key and lock image

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične firme i usluge

8 predloga na osnovu kategorije i profila.

Čarda 11 Plavih

Bečej, RS

N/A(0 recenzija)

Restaurant & Pizzeria Galeria

Bečej, RS

N/A(0 recenzija)

Restoran Tehas

Bečej, RS

N/A(0 recenzija)

Super Klopa

Bečej, RS

N/A(0 recenzija)

Blue Moon

Bečej, RS

N/A(0 recenzija)
Club 4 Logo

Club 4

Bečej, RS

N/A(0 recenzija)

Čarda Tiski Šaran

Bečej, RS

N/A(0 recenzija)
Don Quijote Logo

Don Quijote

Bečej, RS

N/A(0 recenzija)

Česta pitanja (FAQ) za Restoran Ladovina, Bečej, RS

Gde se nalazi Restoran Ladovina?

Restoran Ladovina se nalazi na adresi Petra Drapšina 74, 23272 Bečej.

U kojoj kategoriji posluje Restoran Ladovina?

Restoran Ladovina posluje u kategoriji Restoran.

Kako ostaviti recenziju za Restoran Ladovina?

Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Restoran Ladovina?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Restoran Ladovina preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Restoran Ladovina direktno

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.