Kupci Logo

Pikovane fasade

Beograd, RS

Kategorija · Građevina

0.0·0 recenzija

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Pikovane fasade - iskustva i recenzije

Podelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će oceniti Pikovane fasade i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahteva otvaranje naloga i oduzeće vam svega minut ili dva.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O firmi

Specijalizovano je za rad na pikovanim fasadama u Beogradu.

Informacije

Firma
Pikovane fasade
Adresa
Bulevar maršala Tolbuhina 24, Beograd, Srbija, Beograd, RS
Kategorija
Građevina
Potkategorija
Fasader
Key and lock image

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Česta pitanja (FAQ) za Pikovane fasade, Beograd, RS

Gde se nalazi Pikovane fasade?

Pikovane fasade se nalazi na adresi Bulevar maršala Tolbuhina 24, Beograd, Srbija, Beograd.

Koja je zvanična web stranica Pikovane fasade?

Zvanična web stranica je: http://stonestil.rs/kontakt.html.

U kojoj kategoriji posluje Pikovane fasade?

Pikovane fasade posluje u kategoriji Fasader.

Kako ostaviti recenziju za Pikovane fasade?

Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Pikovane fasade?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Pikovane fasade preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Pikovane fasade direktno

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.