Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Picerija Kod Ćiće - iskustva i recenzije
Podelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će oceniti Picerija Kod Ćiće i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahteva otvaranje naloga i oduzeće vam svega minut ili dva.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?
Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O firmi
Picerija u Apatinu.
Informacije
- Firma
- Picerija Kod Ćiće
- Adresa
- Branka Radičevića 3, Apatin, RS
- Kategorija
- Ugostiteljstvo
- Potkategorija
- Pizzeria
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične firme i usluge
4 predloga na osnovu kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Picerija Kod Ćiće, Apatin, RS
Gde se nalazi Picerija Kod Ćiće?
Picerija Kod Ćiće se nalazi na adresi Branka Radičevića 3, Apatin.
U kojoj kategoriji posluje Picerija Kod Ćiće?
Picerija Kod Ćiće posluje u kategoriji Pizzeria.
Kako ostaviti recenziju za Picerija Kod Ćiće?
Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Picerija Kod Ćiće?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Picerija Kod Ćiće preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Picerija Kod Ćiće direktno
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.