Kupci Logo

Pekarna Noah Pek

Beograd, RS

Kategorija · Ugostiteljstvo

0.0·0 recenzija

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Pekarna Noah Pek - iskustva i recenzije

Podelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će oceniti Pekarna Noah Pek i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahteva otvaranje naloga i oduzeće vam svega minut ili dva.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O firmi

Pekara u Beogradu.

Informacije

Firma
Pekarna Noah Pek
Adresa
D1 142, 47245 Beograd, RS
Kategorija
Ugostiteljstvo
Potkategorija
Pekara
Key and lock image

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične firme i usluge

10 predloga na osnovu kategorije i profila.

Pekara Vanja

Beograd, RS

5.0(8)
Bakery Zanat Logo

Bakery Zanat

Beograd, RS

5.0(8)

Pekara D&D

Beograd, RS

4.9(8)
Bakery Knezhevich Logo

Bakery Knezhevich

Beograd, RS

5.0(5)

Bakery Block 33

Beograd, RS

5.0(5)

Bakery Jo

Beograd, RS

5.0(5)

Marina Bakery

Beograd, RS

4.6(8)

Pekara Dimić

Beograd, RS

4.6(8)

Trpković Bakery

Beograd, RS

4.6(8)
Bakery Suzana Logo

Bakery Suzana

Beograd, RS

5.0(4)

Česta pitanja (FAQ) za Pekarna Noah Pek, Beograd, RS

Gde se nalazi Pekarna Noah Pek?

Pekarna Noah Pek se nalazi na adresi D1 142, 47245 Beograd.

U kojoj kategoriji posluje Pekarna Noah Pek?

Pekarna Noah Pek posluje u kategoriji Pekara.

Kako ostaviti recenziju za Pekarna Noah Pek?

Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Pekarna Noah Pek?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Pekarna Noah Pek preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Pekarna Noah Pek direktno

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.