Kupci Logo

Pekara Galla

Bačka Palanka, RS

Kategorija · Ugostiteljstvo

0.0·0 recenzija

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Pekara Galla - iskustva i recenzije

Podelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će oceniti Pekara Galla i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahteva otvaranje naloga i oduzeće vam svega minut ili dva.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O firmi

Pekara Galla je pekarnica u Bačkoj Palanki.

Informacije

Firma
Pekara Galla
Adresa
Jug Bogdana 19, 21400 Bačka Palanka, RS
Kategorija
Ugostiteljstvo
Potkategorija
Pekara
Key and lock image

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične firme i usluge

7 predloga na osnovu kategorije i profila.

Aroma 2025 Pekara Temerin

Bačka Palanka, RS

N/A(0 recenzija)

Pekara Rustik

Bačka Palanka, RS

N/A(0 recenzija)

Pekara Braća

Bačka Palanka, RS

N/A(0 recenzija)

Pekara Jelena

Bačka Palanka, RS

N/A(0 recenzija)

Pekara Jandrić

Bačka Palanka, RS

N/A(0 recenzija)

Pekara Braća

Bačka Palanka, RS

N/A(0 recenzija)

Pekara Ana

Bačka Palanka, RS

N/A(0 recenzija)

Česta pitanja (FAQ) za Pekara Galla, Bačka Palanka, RS

Gde se nalazi Pekara Galla?

Pekara Galla se nalazi na adresi Jug Bogdana 19, 21400 Bačka Palanka.

U kojoj kategoriji posluje Pekara Galla?

Pekara Galla posluje u kategoriji Pekara.

Kako ostaviti recenziju za Pekara Galla?

Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Pekara Galla?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Pekara Galla preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Pekara Galla direktno

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.