Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Pekara Evropa Senta - iskustva i recenzije
Podelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će oceniti Pekara Evropa Senta i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahteva otvaranje naloga i oduzeće vam svega minut ili dva.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?
Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O firmi
Pekara Evropa Senta je pekara u Senti.
Informacije
- Firma
- Pekara Evropa Senta
- Adresa
- Glavna 14, 24400 Senta, RS
- Kategorija
- Ugostiteljstvo
- Potkategorija
- Pekara
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične firme i usluge
4 predloga na osnovu kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Pekara Evropa Senta, Senta, RS
Gde se nalazi Pekara Evropa Senta?
Pekara Evropa Senta se nalazi na adresi Glavna 14, 24400 Senta.
U kojoj kategoriji posluje Pekara Evropa Senta?
Pekara Evropa Senta posluje u kategoriji Pekara.
Kako ostaviti recenziju za Pekara Evropa Senta?
Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Pekara Evropa Senta?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Pekara Evropa Senta preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Pekara Evropa Senta direktno
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.