Kupci Logo

Optimum Fitness Centar 2

Zemun, RS

Kategorija · Sport

5.0·1 recenzija

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Pregled

5.0

1 ocena

  • 5
    1
  • 4
    0
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0

Iskustva korisnika

Optimum Fitness Centar 2 - iskustva i recenzije

Saznajte šta drugi ljudi misle o kvalitetu usluge i proizvodima pre nego što donesete odluku. Ovde možete pročitati stvarna iskustva iz prve ruke koja vam pomažu da lakše odaberete ono što vam stvarno odgovara.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Biljana E.

5.0

Prijatan prostor i nova oprema, treneri su odlični i stručni, kvalitetno vode treninge i vode računa o svemu, veoma su posvećeni. Preporučujem svima koji su u blizini da se priključe treninzima i zdravom stilu života

Odobrena recenzijaBez priloga
Thumbs image

Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O firmi

Fitness centar sa kompleksnom ponudom za vježbanje i rekreaciju u Zemunu.

Informacije

Firma
Optimum Fitness Centar 2
Adresa
Sremskih boraca 3, Zemun, RS
Kategorija
Sport
Potkategorija
Fitness centar
Key and lock image

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Česta pitanja (FAQ) za Optimum Fitness Centar 2, Zemun, RS

Gde se nalazi Optimum Fitness Centar 2?

Optimum Fitness Centar 2 se nalazi na adresi Sremskih boraca 3, Zemun.

U kojoj kategoriji posluje Optimum Fitness Centar 2?

Optimum Fitness Centar 2 posluje u kategoriji Fitness centar.

Kako ostaviti recenziju za Optimum Fitness Centar 2?

Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Optimum Fitness Centar 2?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Optimum Fitness Centar 2 preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Optimum Fitness Centar 2 direktno

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.