Kupci Logo

Knjigovodstvena agencija Revizor

Bačka Palanka, RS

Kategorija · Financije i Osiguranje

0.0·0 recenzija

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Knjigovodstvena agencija Revizor - iskustva i recenzije

Podelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će oceniti Knjigovodstvena agencija Revizor i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahteva otvaranje naloga i oduzeće vam svega minut ili dva.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O firmi

Knjigovodstvena agencija Revizor pruža računovodstvene i revizorske usluge u Bačkoj Palanki.

Informacije

Firma
Knjigovodstvena agencija Revizor
Adresa
Mozaik, Trg Bratstva i jedinstva 30-32 (Trzni centar, 21400 Bačka Palanka, RS
Key and lock image

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Česta pitanja (FAQ) za Knjigovodstvena agencija Revizor, Bačka Palanka, RS

Gde se nalazi Knjigovodstvena agencija Revizor?

Knjigovodstvena agencija Revizor se nalazi na adresi Mozaik, Trg Bratstva i jedinstva 30-32 (Trzni centar, 21400 Bačka Palanka.

Koja je zvanična web stranica Knjigovodstvena agencija Revizor?

Zvanična web stranica je: https://agencija-revizor.rs/index.php.

U kojoj kategoriji posluje Knjigovodstvena agencija Revizor?

Knjigovodstvena agencija Revizor posluje u kategoriji Računovodstveni servis.

Kako ostaviti recenziju za Knjigovodstvena agencija Revizor?

Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Knjigovodstvena agencija Revizor?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Knjigovodstvena agencija Revizor preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Knjigovodstvena agencija Revizor direktno

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.