Kupci Logo

Ibiza Sun - SPA Resort

Gornji Milanovac, RS

Kategorija · Ljepota i Njega

0.0·0 recenzija

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Ibiza Sun - SPA Resort - iskustva i recenzije

Podelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će oceniti Ibiza Sun - SPA Resort i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahteva otvaranje naloga i oduzeće vam svega minut ili dva.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O firmi

Ibiza Sun - SPA Resort je kompleks za wellness i rekreaciju smješten u Gornjem Milanovu.

Informacije

Firma
Ibiza Sun - SPA Resort
Adresa
Korčaginovo naselje, 103, 32300 Gornji Milanovac, RS
Kategorija
Ljepota i Njega
Key and lock image

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Česta pitanja (FAQ) za Ibiza Sun - SPA Resort, Gornji Milanovac, RS

Gde se nalazi Ibiza Sun - SPA Resort?

Ibiza Sun - SPA Resort se nalazi na adresi Korčaginovo naselje, 103, 32300 Gornji Milanovac.

U kojoj kategoriji posluje Ibiza Sun - SPA Resort?

Ibiza Sun - SPA Resort posluje u kategoriji Wellnes i rekreacija.

Kako ostaviti recenziju za Ibiza Sun - SPA Resort?

Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Ibiza Sun - SPA Resort?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Ibiza Sun - SPA Resort preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Ibiza Sun - SPA Resort direktno

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.