Kupci Logo

Hair and Beauty Studio Lux

Bačka Palanka, RS

Kategorija · Ljepota i Njega

0.0·0 recenzija

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Hair and Beauty Studio Lux - iskustva i recenzije

Podelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će oceniti Hair and Beauty Studio Lux i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahteva otvaranje naloga i oduzeće vam svega minut ili dva.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O firmi

Studio sa kombinovanjem frizerskih i kozmetičkih usluga za lepotu i negu.

Informacije

Firma
Hair and Beauty Studio Lux
Adresa
Jugoslovenske Armije 106, 21400 Bačka Palanka, RS
Kategorija
Ljepota i Njega
Potkategorija
Kozmetički salon
Key and lock image

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Česta pitanja (FAQ) za Hair and Beauty Studio Lux, Bačka Palanka, RS

Gde se nalazi Hair and Beauty Studio Lux?

Hair and Beauty Studio Lux se nalazi na adresi Jugoslovenske Armije 106, 21400 Bačka Palanka.

U kojoj kategoriji posluje Hair and Beauty Studio Lux?

Hair and Beauty Studio Lux posluje u kategoriji Kozmetički salon.

Kako ostaviti recenziju za Hair and Beauty Studio Lux?

Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Hair and Beauty Studio Lux?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Hair and Beauty Studio Lux preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Hair and Beauty Studio Lux direktno

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.