Kupci Logo

Frizerski salon Bella Vita

Gornji Milanovac, RS

Kategorija · Ljepota i Njega

0.0·0 recenzija

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Frizerski salon Bella Vita - iskustva i recenzije

Podelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će oceniti Frizerski salon Bella Vita i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahteva otvaranje naloga i oduzeće vam svega minut ili dva.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O firmi

Frizerski salon u Gornjem Milanovcu.

Informacije

Firma
Frizerski salon Bella Vita
Adresa
Velimira Rajića 1, Gornji Milanovac, RS
Kategorija
Ljepota i Njega
Potkategorija
Frizerski salon
Key and lock image

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične firme i usluge

9 predloga na osnovu kategorije i profila.

Frizerski salon Slađana

Gornji Milanovac, RS

N/A(0 recenzija)

Butterfly - Frizerski salon

Gornji Milanovac, RS

N/A(0 recenzija)

Frizerski salon Maxima

Gornji Milanovac, RS

N/A(0 recenzija)

Bonamini

Gornji Milanovac, RS

N/A(0 recenzija)
LA Barber Logo

LA Barber

Gornji Milanovac, RS

N/A(0 recenzija)

L & N

Gornji Milanovac, RS

N/A(0 recenzija)

Stric-Stric

Gornji Milanovac, RS

N/A(0 recenzija)

Frizerski salon Shine991

Gornji Milanovac, RS

N/A(0 recenzija)

Frizerski salon Mihailo Ponjavić PR Gornji Milanovac, Kneza Aleksandra 80

Gornji Milanovac, RS

N/A(0 recenzija)

Česta pitanja (FAQ) za Frizerski salon Bella Vita, Gornji Milanovac, RS

Gde se nalazi Frizerski salon Bella Vita?

Frizerski salon Bella Vita se nalazi na adresi Velimira Rajića 1, Gornji Milanovac.

U kojoj kategoriji posluje Frizerski salon Bella Vita?

Frizerski salon Bella Vita posluje u kategoriji Frizerski salon.

Kako ostaviti recenziju za Frizerski salon Bella Vita?

Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Frizerski salon Bella Vita?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Frizerski salon Bella Vita preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Frizerski salon Bella Vita direktno

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.