
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Flash Taxi - iskustva i recenzije
Podelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će oceniti Flash Taxi i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahteva otvaranje naloga i oduzeće vam svega minut ili dva.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?
Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O firmi
Taksi služba za prevoz putnika u Nišu.
Informacije
- Firma
- Flash Taxi
- Adresa
- Vojvode Tankosića 64, 18000 Niš, RS
- Kategorija
- Vozila i Prijevoz
- Potkategorija
- Taksi
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične firme i usluge
10 predloga na osnovu kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Flash Taxi, Niš, RS
Gde se nalazi Flash Taxi?
Flash Taxi se nalazi na adresi Vojvode Tankosića 64, 18000 Niš.
Koja je zvanična web stranica Flash Taxi?
Zvanična web stranica je: http://flashtaxi.rs/.
U kojoj kategoriji posluje Flash Taxi?
Flash Taxi posluje u kategoriji Taksi.
Kako ostaviti recenziju za Flash Taxi?
Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Flash Taxi?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Flash Taxi preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Flash Taxi direktno
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

