Kupci Logo

Europolis Nekretnine Beograd

Beograd, RS

Kategorija · Usluge

5.0·3 recenzije

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Pregled

5.0

3 ocena

  • 5
    3
  • 4
    0
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0

Iskustva korisnika

Europolis Nekretnine Beograd - iskustva i recenzije

Saznajte šta drugi ljudi misle o kvalitetu usluge i proizvodima pre nego što donesete odluku. Ovde možete pročitati stvarna iskustva iz prve ruke koja vam pomažu da lakše odaberete ono što vam stvarno odgovara.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Vasilije I.

5.0

Zaista prijatno iskustvo. Ljubazno osoblje, efikasni su i posvećeni poslu koji rade. Sve pohvale i topla preporuka.

Odobrena recenzijaBez priloga

Nikola L.

5.0

Sjajno iskustvo sa agencijom Europolis nekretnine. Toplo preporučujem svima!

Odobrena recenzijaBez priloga

Mario J.

5.0

Ne pišem često recenzije, ali D. B. to svakako zaslužuje – detaljna je, korektna i veoma ljubazna. Štedi vreme i živce, a posao obavi do kraja kako treba.

Odobrena recenzijaBez priloga
Thumbs image

Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O firmi

Agencija za nekretnine sa sjedištem u Beogradu.

Informacije

Firma
Europolis Nekretnine Beograd
Adresa
Bulevar Mihajla Pupina 165a, 11000 Beograd, RS
Kategorija
Usluge
Key and lock image

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične firme i usluge

10 predloga na osnovu kategorije i profila.

OZ Nekretnine

Beograd, RS

5.0(10)

Square BG Nekretnine

Beograd, RS

5.0(8)

Codex Nekretnine

Beograd, RS

5.0(8)
Lunico Logo

Lunico

Beograd, RS

5.0(8)
Borović Nekretnine Logo

Borović Nekretnine

Beograd, RS

5.0(8)
Kalem Nekretnine Logo

Kalem Nekretnine

Beograd, RS

5.0(8)
ImoNova A Nekretnine Logo

ImoNova A Nekretnine

Beograd, RS

5.0(8)
Castello nekretnine Beograd Logo

Castello nekretnine Beograd

Beograd, RS

5.0(8)

MM Nekretnine TIM

Beograd, RS

5.0(8)

Dom nekretnine

Beograd, RS

5.0(8)

Česta pitanja (FAQ) za Europolis Nekretnine Beograd, Beograd, RS

Gde se nalazi Europolis Nekretnine Beograd?

Europolis Nekretnine Beograd se nalazi na adresi Bulevar Mihajla Pupina 165a, 11000 Beograd.

Koja je zvanična web stranica Europolis Nekretnine Beograd?

Zvanična web stranica je: https://www.europolisnekretnine.com/.

U kojoj kategoriji posluje Europolis Nekretnine Beograd?

Europolis Nekretnine Beograd posluje u kategoriji Agencija za nekretnine.

Kako ostaviti recenziju za Europolis Nekretnine Beograd?

Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Europolis Nekretnine Beograd?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Europolis Nekretnine Beograd preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Europolis Nekretnine Beograd direktno

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.