Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Elektrospektar VES - iskustva i recenzije
Podelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će oceniti Elektrospektar VES i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahteva otvaranje naloga i oduzeće vam svega minut ili dva.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?
Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O firmi
Specijalizira se za prodaju električne robe i elektromaterijala u Novom Sadu.
Informacije
- Firma
- Elektrospektar VES
- Adresa
- Teodora Pavlovića 10, 21000 Novi Sad, RS
- Kategorija
- Tehnika i Uređaji
- Potkategorija
- Tehnička roba i elektronika
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične firme i usluge
1 predloga na osnovu kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Elektrospektar VES, Novi Sad, RS
Gde se nalazi Elektrospektar VES?
Elektrospektar VES se nalazi na adresi Teodora Pavlovića 10, 21000 Novi Sad.
Koja je zvanična web stranica Elektrospektar VES?
Zvanična web stranica je: http://www.elektrospektar.rs/.
U kojoj kategoriji posluje Elektrospektar VES?
Elektrospektar VES posluje u kategoriji Tehnička roba i elektronika.
Kako ostaviti recenziju za Elektrospektar VES?
Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Elektrospektar VES?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Elektrospektar VES preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Elektrospektar VES direktno
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.