Kupci Logo

Eho Nekretnine

Novi Sad, RS

Kategorija · Usluge

4.9·8 recenzija

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Pregled

4.9

8 ocena

  • 5
    7
  • 4
    1
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0

Iskustva korisnika

Eho Nekretnine - iskustva i recenzije

Saznajte šta drugi ljudi misle o kvalitetu usluge i proizvodima pre nego što donesete odluku. Ovde možete pročitati stvarna iskustva iz prve ruke koja vam pomažu da lakše odaberete ono što vam stvarno odgovara.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Ana U.

5.0

Veoma profesionalan tim. Brzo su mi pronašli nekretninu. Sve preporuke😄

Odobrena recenzijaBez priloga

Alisa D.

5.0

Profesionalna i ljubazna agencija, toplo preporučujem!!!♥️♥️♥️

Odobrena recenzijaBez priloga

Miodrag J.

4.0

Agencija Eho Real Estate učinila je kupovinu stana brzim i jednostavnim procesom. Agent je bio profesionalan i brz, ponudio nam je listu stanova koji su odgovarali svim našim zahtevima. Već nakon tri razgledanja pronašli smo odgovarajući stan i obavili kupovinu bez ikakvih komplikacija. Samo napomena, u vreme kada sam kupovao stan, bavili su se isključivo prodajom, a ne iznajmljivanjem.

Odobrena recenzijaBez priloga
Thumbs image

Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?

Zoran P.

5.0

Toplo preporučujem ovu agenciju, agenti su maksimalno profesionalni.

Odobrena recenzijaBez priloga

Srdjan I.

5.0

Sve čestitke Agenciji i Timu, posebno agentkinji D.😊

Odobrena recenzijaBez priloga

Zivotije R.

5.0

Solidna agencija

Odobrena recenzijaBez priloga

Mirjana D.

5.0

Sjajna usluga, osoblje je izuzetno profesionalno i ljubazno. Uložili su trud da ispune sve naše zahteve (a bilo ih je podosta) kako bi pronašli dom kakav smo zamislili! Svesrdno preporučujem! :)

Odobrena recenzijaBez priloga

Jelena M.

5.0

Veoma profesionalna agentkinja, posvećena ispunjavanju svih stambenih zahteva koje sam prethodno navela kao poželjne, dostupna za sva pitanja. Iskustvo i saradnja su bili sjajni, toplo preporučujem!

Odobrena recenzijaBez priloga

Zvučne recenzije

O firmi

Agencija za nekretnine koja posluje u Novom Sadu.

Informacije

Firma
Eho Nekretnine
Adresa
Jevrejska 32, Novi Sad, RS
Kategorija
Usluge
Key and lock image

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične firme i usluge

10 predloga na osnovu kategorije i profila.

OZ Nekretnine

Novi Sad, RS

5.0(10)

Promet Nekretnina MD Exclusive

Novi Sad, RS

5.0(8)

Horizont Nekretnine

Novi Sad, RS

5.0(8)

Stub Nekretnine

Novi Sad, RS

5.0(8)
Kredium - Agencija za nekretnine Logo

Kredium - Agencija za nekretnine

Novi Sad, RS

5.0(8)
Primat Nekretnine Logo

Primat Nekretnine

Novi Sad, RS

5.0(8)

Square BG Nekretnine

Novi Sad, RS

5.0(8)

Codex Nekretnine

Novi Sad, RS

5.0(8)
Lunico Logo

Lunico

Novi Sad, RS

5.0(8)
Borović Nekretnine Logo

Borović Nekretnine

Novi Sad, RS

5.0(8)

Česta pitanja (FAQ) za Eho Nekretnine, Novi Sad, RS

Gde se nalazi Eho Nekretnine?

Eho Nekretnine se nalazi na adresi Jevrejska 32, Novi Sad.

Koja je zvanična web stranica Eho Nekretnine?

Zvanična web stranica je: https://www.eho-nekretnine.rs/?utm_source=GMBprofile&utm_medium=websitevisits&utm_campaign=HP&utm_id=15.

U kojoj kategoriji posluje Eho Nekretnine?

Eho Nekretnine posluje u kategoriji Agencija za nekretnine.

Kako ostaviti recenziju za Eho Nekretnine?

Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Eho Nekretnine?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Eho Nekretnine preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Eho Nekretnine direktno

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.