Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Druga Priča - iskustva i recenzije
Podelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će oceniti Druga Priča i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahteva otvaranje naloga i oduzeće vam svega minut ili dva.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?
Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O firmi
Ugostiteljski objekat u Negotinu koji posluje kao restoran.
Informacije
- Firma
- Druga Priča
- Adresa
- Stojanke Radosavljević, Negotin, RS
- Kategorija
- Ugostiteljstvo
- Potkategorija
- Restoran
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične firme i usluge
10 predloga na osnovu kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Druga Priča, Negotin, RS
Gde se nalazi Druga Priča?
Druga Priča se nalazi na adresi Stojanke Radosavljević, Negotin.
U kojoj kategoriji posluje Druga Priča?
Druga Priča posluje u kategoriji Restoran.
Kako ostaviti recenziju za Druga Priča?
Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Druga Priča?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Druga Priča preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Druga Priča direktno
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
