Kupci Logo

Dr Nebojša dental stomatološka ordinacija

Inđija, RS

Kategorija · Zdravstvo i Medicina

0.0·0 recenzija

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Dr Nebojša dental stomatološka ordinacija - iskustva i recenzije

Podelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će oceniti Dr Nebojša dental stomatološka ordinacija i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahteva otvaranje naloga i oduzeće vam svega minut ili dva.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O firmi

Stomatološka ordinacija pod vodstvom Dr Nebojše koja pruža dentalnu zdravstvenu zaštitu.

Informacije

Firma
Dr Nebojša dental stomatološka ordinacija
Adresa
Dušana Jerkovića 3, 22320 Inđija, RS
Key and lock image

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične firme i usluge

7 predloga na osnovu kategorije i profila.

Stomatološka ordinacija Bukorović

Inđija, RS

N/A(0 recenzija)

Stomatološka ordinacija Dentamil

Inđija, RS

N/A(0 recenzija)

Stomatološka ordinacija TANI-dent

Inđija, RS

N/A(0 recenzija)
Čanković OralMed Dental Clinic Logo

Čanković OralMed Dental Clinic

Inđija, RS

N/A(0 recenzija)

Stomatoloska ordinacija Kresoja Dent 22

Inđija, RS

N/A(0 recenzija)

Dr. Neda Krtolica Stojančić

Inđija, RS

N/A(0 recenzija)
Stomatološka ordinacija dr Aleksandra Cvejanović Logo

Stomatološka ordinacija dr Aleksandra Cvejanović

Inđija, RS

N/A(0 recenzija)

Česta pitanja (FAQ) za Dr Nebojša dental stomatološka ordinacija, Inđija, RS

Gde se nalazi Dr Nebojša dental stomatološka ordinacija?

Dr Nebojša dental stomatološka ordinacija se nalazi na adresi Dušana Jerkovića 3, 22320 Inđija.

U kojoj kategoriji posluje Dr Nebojša dental stomatološka ordinacija?

Dr Nebojša dental stomatološka ordinacija posluje u kategoriji Stomatološka ordinacija.

Kako ostaviti recenziju za Dr Nebojša dental stomatološka ordinacija?

Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Dr Nebojša dental stomatološka ordinacija?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Dr Nebojša dental stomatološka ordinacija preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Dr Nebojša dental stomatološka ordinacija direktno

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.