Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
DermaCare centar za negu lica i tela - iskustva i recenzije
Podelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će oceniti DermaCare centar za negu lica i tela i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahteva otvaranje naloga i oduzeće vam svega minut ili dva.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?
Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O firmi
Centar za dermatološku negu lica i tela u Bačkoj Palanki.
Informacije
- Firma
- DermaCare centar za negu lica i tela
- Adresa
- 21400 21, RS, 21400, Mičurinova 6, 21400 Bačka Palanka, RS
- Kategorija
- Zdravstvo i Medicina
- Potkategorija
- Estetska medicina
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Česta pitanja (FAQ) za DermaCare centar za negu lica i tela, Bačka Palanka, RS
Gde se nalazi DermaCare centar za negu lica i tela?
DermaCare centar za negu lica i tela se nalazi na adresi 21400 21, RS, 21400, Mičurinova 6, 21400 Bačka Palanka.
U kojoj kategoriji posluje DermaCare centar za negu lica i tela?
DermaCare centar za negu lica i tela posluje u kategoriji Estetska medicina.
Kako ostaviti recenziju za DermaCare centar za negu lica i tela?
Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za DermaCare centar za negu lica i tela?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže DermaCare centar za negu lica i tela preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte DermaCare centar za negu lica i tela direktno
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.