Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Carrera Auto Repair Service - iskustva i recenzije
Podelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će oceniti Carrera Auto Repair Service i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahteva otvaranje naloga i oduzeće vam svega minut ili dva.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?
Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O firmi
Carrera Auto Repair Service je automehanička radnja koja nudi usluge popravke i servisiranja vozila u Bačkoj Palanki.
Informacije
- Firma
- Carrera Auto Repair Service
- Adresa
- Ive Lole Ribara 65, Bačka Palanka, RS
- Kategorija
- Vozila i Prijevoz
- Potkategorija
- Automehaničar
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične firme i usluge
10 predloga na osnovu kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Carrera Auto Repair Service, Bačka Palanka, RS
Gde se nalazi Carrera Auto Repair Service?
Carrera Auto Repair Service se nalazi na adresi Ive Lole Ribara 65, Bačka Palanka.
U kojoj kategoriji posluje Carrera Auto Repair Service?
Carrera Auto Repair Service posluje u kategoriji Automehaničar.
Kako ostaviti recenziju za Carrera Auto Repair Service?
Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Carrera Auto Repair Service?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Carrera Auto Repair Service preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Carrera Auto Repair Service direktno
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.