Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Baguette pekara - iskustva i recenzije
Podelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će oceniti Baguette pekara i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahteva otvaranje naloga i oduzeće vam svega minut ili dva.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?
Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O firmi
Baguette pekara je pekarnica specijalizirana za proizvodnju baguete u Beogradu.
Informacije
- Firma
- Baguette pekara
- Adresa
- Jug Bogdanova, Beograd, RS
- Kategorija
- Ugostiteljstvo
- Potkategorija
- Pekara
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične firme i usluge
10 predloga na osnovu kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Baguette pekara, Beograd, RS
Gde se nalazi Baguette pekara?
Baguette pekara se nalazi na adresi Jug Bogdanova, Beograd.
U kojoj kategoriji posluje Baguette pekara?
Baguette pekara posluje u kategoriji Pekara.
Kako ostaviti recenziju za Baguette pekara?
Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Baguette pekara?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Baguette pekara preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Baguette pekara direktno
Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.


