Kupci Logo

Apoteka Beograd

Beograd, RS

Kategorija · Zdravstvo i Medicina

5.0·3 recenzije

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Pregled

5.0

3 ocena

  • 5
    3
  • 4
    0
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0

Iskustva korisnika

Apoteka Beograd - iskustva i recenzije

Saznajte šta drugi ljudi misle o kvalitetu usluge i proizvodima pre nego što donesete odluku. Ovde možete pročitati stvarna iskustva iz prve ruke koja vam pomažu da lakše odaberete ono što vam stvarno odgovara.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Slavisa M.

5.0

Šteta što je zatvaraju

Odobrena recenzijaBez priloga

Caca R.

5.0

Najbolja apoteka u Beogradu. Apotekarke su uvek spremne da objasne i pomognu, bukvalno za sve što vam je potrebno.

Odobrena recenzijaBez priloga

Vladimir M.

5.0

Najbolja apoteka u Beogradu, zaposleni su veoma ljubazni i prijatni, apoteka je odlično snabdevena i nalazi se pored Doma zdravlja.

Odobrena recenzijaBez priloga
Thumbs image

Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O firmi

Apoteka u Beogradu koja nudi lijekove i farmaceutske proizvode.

Informacije

Firma
Apoteka Beograd
Adresa
Kneza Danila, Beograd, RS
Potkategorija
Ljekarna
Key and lock image

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične firme i usluge

10 predloga na osnovu kategorije i profila.

Primed Bio Apoteka 1

Beograd, RS

5.0(8)

Apoteka Esensa

Beograd, RS

5.0(8)

Apoteka Bajfarm

Beograd, RS

5.0(8)

Apoteka Anvita

Beograd, RS

5.0(8)

Apoteka Kamilica

Beograd, RS

5.0(8)
Apoteka Stars Pharm Logo

Apoteka Stars Pharm

Beograd, RS

5.0(7)
Valerijana plus Logo

Valerijana plus

Beograd, RS

4.9(8)
Apoteka Park Logo

Apoteka Park

Beograd, RS

4.9(8)

Apoteka Laurus 6

Beograd, RS

4.8(8)

Apoteka Adam i Eva - Mileševska 51

Beograd, RS

5.0(5)

Česta pitanja (FAQ) za Apoteka Beograd, Beograd, RS

Gde se nalazi Apoteka Beograd?

Apoteka Beograd se nalazi na adresi Kneza Danila, Beograd.

Koja je zvanična web stranica Apoteka Beograd?

Zvanična web stranica je: https://shop.apotekabeograd.co.rs/sr/about-us/.

U kojoj kategoriji posluje Apoteka Beograd?

Apoteka Beograd posluje u kategoriji Ljekarna.

Kako ostaviti recenziju za Apoteka Beograd?

Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Apoteka Beograd?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Apoteka Beograd preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Apoteka Beograd direktno

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.