Kupci Logo
Altes Rathaus Logo

Altes Rathaus

Beograd, RS

Kategorija · Ostalo

0.0·0 recenzija

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Altes Rathaus - iskustva i recenzije

Podelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će oceniti Altes Rathaus i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahteva otvaranje naloga i oduzeće vam svega minut ili dva.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O firmi

Znamenita zgrada i muzej porculana na otoku do kojeg vode pješački mostovi.

Informacije

Firma
Altes Rathaus
Adresa
Ob. Brücke 1, 96047 Beograd, RS
Kategorija
Ostalo
Potkategorija
Muzej
Key and lock image

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Česta pitanja (FAQ) za Altes Rathaus, Beograd, RS

Gde se nalazi Altes Rathaus?

Altes Rathaus se nalazi na adresi Ob. Brücke 1, 96047 Beograd.

Koja je zvanična web stranica Altes Rathaus?

Zvanična web stranica je: https://www.stadt.bamberg.de/.

U kojoj kategoriji posluje Altes Rathaus?

Altes Rathaus posluje u kategoriji Muzej.

Kako ostaviti recenziju za Altes Rathaus?

Na ovoj stranici izaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Altes Rathaus?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Altes Rathaus preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Altes Rathaus direktno

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.