Kupci Logo

Javni beleţnik Danka Čarić

Zemun, RS

Kategorija · Usluge

0.0·0 recenzija

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Javni beleţnik Danka Čarić - iskustva i recenzije

Podelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će oceniti Javni beleţnik Danka Čarić i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahteva otvaranje naloga i oduzeće vam svega minut ili dva.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva sa ovom firmom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O firmi

Javni beleţnik u Zemunu koji obavlja javnobelevničke funkcije.

Informacije

Firma
Javni beleţnik Danka Čarić
Adresa
Nikolaja Ostrovskog 1, Zemun, RS
Kategorija
Usluge
Potkategorija
Notar
Key and lock image

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Česta pitanja (FAQ) za Javni beleţnik Danka Čarić, Zemun, RS

Gde se nalazi Javni beleţnik Danka Čarić?

Javni beleţnik Danka Čarić se nalazi na adresi Nikolaja Ostrovskog 1, Zemun, RS.

Koja je zvanična web stranica Javni beleţnik Danka Čarić?

Zvanična web stranica je: .

Koliko recenzija ima Javni beleţnik Danka Čarić na kupci.com?

Javni beleţnik Danka Čarić trenutno ima 0 recenzija na kupci.com.

Koja je prosečna ocena korisnika za Javni beleţnik Danka Čarić?

Prosečna ocena za Javni beleţnik Danka Čarić je 0 od 5.

U kojoj kategoriji posluje Javni beleţnik Danka Čarić?

Javni beleţnik Danka Čarić posluje u kategoriji Notar.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Javni beleţnik Danka Čarić direktno

Da li vodite ovu firmu ili njen javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.