Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Willy Restaurant - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Willy Restaurant i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Willy Restaurant u Poreču nudi raznovrsna jela i opušten prostor.
Informacije
- Tvrtka
- Willy Restaurant
- Adresa
- Špadići 10, 52440 Poreč, HR
- Kategorija
- Ugostiteljstvo
- Potkategorija
- Restoran
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
10 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Willy Restaurant, Poreč, HR
Gdje se nalazi Willy Restaurant?
Willy Restaurant se nalazi na adresi Špadići 10, 52440 Poreč.
U kojoj kategoriji posluje Willy Restaurant?
Willy Restaurant posluje u kategoriji Restoran.
Kako ostaviti recenziju za Willy Restaurant?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Willy Restaurant?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Willy Restaurant preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Willy Restaurant direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

