Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Villa Lav - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Villa Lav i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Villa Lav nudi restoran s domaćom kuhinjom i ugodnim ambijentom u prirodi.
Informacije
- Tvrtka
- Villa Lav
- Adresa
- Grote 25 (Bale - Bale HR, 52211 Rovinj, HR
- Kategorija
- Ugostiteljstvo
- Potkategorija
- Restoran
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
10 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Villa Lav, Rovinj, HR
Gdje se nalazi Villa Lav?
Villa Lav se nalazi na adresi Grote 25 (Bale - Bale HR, 52211 Rovinj.
U kojoj kategoriji posluje Villa Lav?
Villa Lav posluje u kategoriji Restoran.
Kako ostaviti recenziju za Villa Lav?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Villa Lav?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Villa Lav preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Villa Lav direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.



