Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Torkolo Restaurant - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Torkolo Restaurant i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Torkolo Restaurant u Rovinju nudi raznovrsnu kuhinju i moderan ambijent.
Informacije
- Tvrtka
- Torkolo Restaurant
- Adresa
- Ul. Via Ricarda Daveggia 28 A, 52210 Rovinj, HR
- Kategorija
- Ugostiteljstvo
- Potkategorija
- Restoran
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
10 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Torkolo Restaurant, Rovinj, HR
Gdje se nalazi Torkolo Restaurant?
Torkolo Restaurant se nalazi na adresi Ul. Via Ricarda Daveggia 28 A, 52210 Rovinj.
U kojoj kategoriji posluje Torkolo Restaurant?
Torkolo Restaurant posluje u kategoriji Restoran.
Kako ostaviti recenziju za Torkolo Restaurant?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Torkolo Restaurant?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Torkolo Restaurant preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Torkolo Restaurant direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.




