Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Studio Plexus - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Studio Plexus i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Studio Plexus pruža profesionalne beauty tretmane i njegu kože.
Informacije
- Tvrtka
- Studio Plexus
- Adresa
- Ul. Antuna Mihanovića 14, 43000 Bjelovar, HR
- Kategorija
- Ljepota i Njega
- Potkategorija
- Kozmetički salon
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
10 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Studio Plexus, Bjelovar, HR
Gdje se nalazi Studio Plexus?
Studio Plexus se nalazi na adresi Ul. Antuna Mihanovića 14, 43000 Bjelovar.
U kojoj kategoriji posluje Studio Plexus?
Studio Plexus posluje u kategoriji Kozmetički salon.
Kako ostaviti recenziju za Studio Plexus?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Studio Plexus?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Studio Plexus preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Studio Plexus direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.