Blagajnice neljubazne stalno ,cijene ili nisu izlozene ili se ne podudaraju sa cjenom na blaganji te kad se cjena reklamira treba proci cijela viječnost da vam netko dode .Opcenito se pomoc na samoposluznim blaganjama (kad zastekaju)ceka isto cijelu vijecnost !ducan cesto neposlozeni. Cesto akcijskih artikala nedostaje na policama .Na friziderima se nekad ceka predugo dok osoblje radi nesto drugo …sve u svemu jako lose
Blagajnice neljubazne stalno ,cijene ili nisu izlozene ili se ne podudaraju sa cjenom na blaganji te kad se cjena reklamira treba proci cijela viječnost da vam netko dode .Opcenito se pomoc na samoposluznim blaganjama (kad zastekaju)ceka isto cijelu vijecnost !ducan cesto neposlozeni. Cesto akcijskih artikala nedostaje na policama .Na friziderima se nekad ceka predugo dok osoblje radi nesto drugo …sve u svemu jako lose




