Danas 20.06.2026. Sam bio u kupovini u Tommy u Ninu. Na kasi sam, kad je sve bilo sve skenirano ustanovio da mi nedostaje novčanik. Djelatnica Tommyja me je uputila da sve ostavim kod kase i pođem doma da ustanovim dali sam novčanik zaboravio. Došao sam doma i nisam niti tu našao. Uzeo sam od supruge 100€ i pošao ponovno u Tomy da platim račun. Prilikom ulaska u Tommy me je dočekala djelatnica i sa osmijehom mi veli, novčanik je ovdje. Naravno za mene veliko olakšanje jer u novčaniku sam imao 5 kartica i nešto gotovine. Sa osmijehom mi je to predala i eto tako sam ja sa mojih 77 godina doživio što znači biti čovjek. Biti pošten. Hvala svoma u Tommiju a posebno mladoj djelatnici. Puno mi je to pomoglo. Naravno grešku sam napravio ja jer sam prilikom kupovine stavio novčanik, vjerovatno među stvari koje sam imao u korpi. Hvala velika od❤️
Danas 20.06.2026. Sam bio u kupovini u Tommy u Ninu. Na kasi sam, kad je sve bilo sve skenirano ustanovio da mi nedostaje novčanik. Djelatnica Tommyja me je uputila da sve ostavim kod kase i pođem doma da ustanovim dali sam novčanik zaboravio. Došao sam doma i nisam niti tu našao. Uzeo sam od supruge 100€ i pošao ponovno u Tomy da platim račun. Prilikom ulaska u Tommy me je dočekala djelatnica i sa osmijehom mi veli, novčanik je ovdje. Naravno za mene veliko olakšanje jer u novčaniku sam imao 5 kartica i nešto gotovine. Sa osmijehom mi je to predala i eto tako sam ja sa mojih 77 godina doživio što znači biti čovjek. Biti pošten. Hvala svoma u Tommiju a posebno mladoj djelatnici. Puno mi je to pomoglo. Naravno grešku sam napravio ja jer sam prilikom kupovine stavio novčanik, vjerovatno među stvari koje sam imao u korpi. Hvala velika od❤️


