Kupci Logo
Slasticarnica Edit Logo

Slasticarnica Edit

Poreč, HR

Kategorija · Ugostiteljstvo

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Slasticarnica Edit - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Slasticarnica Edit i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

Slastičarnica Edit poznata je po domaćim kolačima i ugodnom ambijentu.

Informacije

Tvrtka
Slasticarnica Edit
Adresa
Ul. Decumanus 1, 52440 Poreč, HR
Kategorija
Ugostiteljstvo
Potkategorija
Slastičarnica
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične tvrtke i usluge

8 prijedloga na temelju kategorije i profila.

Gelateria Fontana

Poreč, HR

N/A(0 recenzija)

Slastičarnica Gelateria Venezia 2 Poreč

Poreč, HR

N/A(0 recenzija)

Il Gelato Di Salvatore

Poreč, HR

N/A(0 recenzija)

Solo Gelato

Poreč, HR

N/A(0 recenzija)

Gelateria Italiana Venti 22 Poreč

Poreč, HR

N/A(0 recenzija)

Gelateria Dolci Pozzetti

Poreč, HR

N/A(0 recenzija)

Gelato And Dolce Brioni

Poreč, HR

N/A(0 recenzija)

Cremalat Poreč

Poreč, HR

N/A(0 recenzija)

Česta pitanja (FAQ) za Slasticarnica Edit, Poreč, HR

Gdje se nalazi Slasticarnica Edit?

Slasticarnica Edit se nalazi na adresi Ul. Decumanus 1, 52440 Poreč.

Koja je službena web stranica Slasticarnica Edit?

Službena web stranica je: https://www.facebook.com/icecreamshopporec/.

U kojoj kategoriji posluje Slasticarnica Edit?

Slasticarnica Edit posluje u kategoriji Slastičarnica.

Kako ostaviti recenziju za Slasticarnica Edit?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Slasticarnica Edit?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Slasticarnica Edit preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Slasticarnica Edit direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.