Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Restoran El Pulari - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Restoran El Pulari i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Restoran El Pulari u Puli poznat je po domaćoj kuhinji i ugodnom ambijentu za obiteljske obroke.
Informacije
- Tvrtka
- Restoran El Pulari
- Adresa
- Gortanova ul. 12, 52100 Pula, HR
- Kategorija
- Ugostiteljstvo
- Potkategorija
- Restoran
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
10 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Restoran El Pulari, Pula, HR
Gdje se nalazi Restoran El Pulari?
Restoran El Pulari se nalazi na adresi Gortanova ul. 12, 52100 Pula.
U kojoj kategoriji posluje Restoran El Pulari?
Restoran El Pulari posluje u kategoriji Restoran.
Kako ostaviti recenziju za Restoran El Pulari?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Restoran El Pulari?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Restoran El Pulari preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Restoran El Pulari direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
