Kupci Logo
Restaurant Prova Dubrovnik Logo

Restaurant Prova Dubrovnik

Dubrovnik, HR

Kategorija · Ugostiteljstvo

0.0·0 recenzija

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Iskustva korisnika

Restaurant Prova Dubrovnik - iskustva i recenzije

Podijelite prvi dojam

Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Restaurant Prova Dubrovnik i tako pomoći drugima pri odluci.

Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Zvučne recenzije

O tvrtki

Restaurant Prova nudi moderan pristup mediteranskoj kuhinji.

Informacije

Tvrtka
Restaurant Prova Dubrovnik
Adresa
Ulica Perice Padre 1, 20000 Dubrovnik, HR
Kategorija
Ugostiteljstvo
Potkategorija
Restoran
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične tvrtke i usluge

10 prijedloga na temelju kategorije i profila.

Kuhinja Dišpet

Dubrovnik, HR

5.0(2)
Moby Dick Logo

Moby Dick

Dubrovnik, HR

5.0(1)

Taverna Loggia

Dubrovnik, HR

5.0(1)
Restaurant Dubrovnik Lopud Logo

Restaurant Dubrovnik Lopud

Dubrovnik, HR

5.0(1)
Mango's Kitchen & Bar Logo

Mango's Kitchen & Bar

Dubrovnik, HR

N/A(0 recenzija)
Restaurant Pizzeria Storia Logo

Restaurant Pizzeria Storia

Dubrovnik, HR

N/A(0 recenzija)

Bokar Dubrovnik

Dubrovnik, HR

N/A(0 recenzija)
Konoba Knez | Country Home Logo

Konoba Knez | Country Home

Dubrovnik, HR

N/A(0 recenzija)
Konoba Mrs And Mr Caput Logo

Konoba Mrs And Mr Caput

Dubrovnik, HR

N/A(0 recenzija)
Konoba Tabak Logo

Konoba Tabak

Dubrovnik, HR

N/A(0 recenzija)

Česta pitanja (FAQ) za Restaurant Prova Dubrovnik, Dubrovnik, HR

Gdje se nalazi Restaurant Prova Dubrovnik?

Restaurant Prova Dubrovnik se nalazi na adresi Ulica Perice Padre 1, 20000 Dubrovnik.

Koja je službena web stranica Restaurant Prova Dubrovnik?

Službena web stranica je: https://prova.hr/.

U kojoj kategoriji posluje Restaurant Prova Dubrovnik?

Restaurant Prova Dubrovnik posluje u kategoriji Restoran.

Kako ostaviti recenziju za Restaurant Prova Dubrovnik?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Restaurant Prova Dubrovnik?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Restaurant Prova Dubrovnik preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Restaurant Prova Dubrovnik direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.