Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Pečenjarnica Tena - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Pečenjarnica Tena i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
Pečenjarnica u Jastrebarskom koja prodaje pečenu hranu.
Informacije
- Tvrtka
- Pečenjarnica Tena
- Adresa
- Trešnjevka 22, 10450 Jastrebarsko, HR
- Kategorija
- Ugostiteljstvo
- Potkategorija
- Pekara
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
5 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Pečenjarnica Tena, Jastrebarsko, HR
Gdje se nalazi Pečenjarnica Tena?
Pečenjarnica Tena se nalazi na adresi Trešnjevka 22, 10450 Jastrebarsko.
U kojoj kategoriji posluje Pečenjarnica Tena?
Pečenjarnica Tena posluje u kategoriji Pekara.
Kako ostaviti recenziju za Pečenjarnica Tena?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Pečenjarnica Tena?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Pečenjarnica Tena preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Pečenjarnica Tena direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.