Kupci Logo

Muški Frizer Fehmi 2

Pula, HR

Kategorija · Ljepota i Njega

5.0·4 recenzije

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Sažetak

5.0

4 ocjena

  • 5
    4
  • 4
    0
  • 3
    0
  • 2
    0
  • 1
    0

Iskustva korisnika

Muški Frizer Fehmi 2 - iskustva i recenzije

Saznajte što drugi ljudi misle o kvaliteti usluge i proizvodima prije nego što donesete odluku. Ovdje možete pročitati stvarna iskustva iz prve ruke koja vam pomažu da lakše odaberete ono što vam stvarno odgovara.

Video recenzije

Tekstualne recenzije

Petar T.

5.0

Ne znam da li postoji brži i bolji frizer u Puli. Toplo preporučujem, vlasnik je odličan, ali frizerka je ipak prava kraljica.

Odobrena recenzijaBez priloga

Eduard G.

5.0

Baš odličan frizerski salon. Vlasnik je uslužan i uvijek raspoložen za šalu. Profesionalan.

Odobrena recenzijaBez priloga

Max R.

5.0

Prostor je uredan, vlasnik i djelatnica su ljubazni, pa se već punih 30 godina šišam, prvo u Fehmi, a onda u Fehmi 2 kada se otvorio...

Odobrena recenzijaBez priloga
Thumbs image

Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?

Tomislav M.

5.0

Šišam se kod njih već godinama i ne znam šta bih bez njih. Veoma su ljubazni i održavaju radnju urednom. Uvek mi je zadovoljstvo ponovo doći. Lp!

Odobrena recenzijaBez priloga

Zvučne recenzije

O tvrtki

Muški frizer Fehmi 2 pruža šišanje i uređivanje muških frizura.

Informacije

Tvrtka
Muški Frizer Fehmi 2
Adresa
Uspon Vincenta iz Kastva 4, 52100 Pula, HR
Kategorija
Ljepota i Njega
Potkategorija
Frizerski salon
Key and lock image

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.

Slične tvrtke i usluge

10 prijedloga na temelju kategorije i profila.

Hair Studio Vl. Ivica Putar

Pula, HR

5.0(8)

Beauty of hair Manuela

Pula, HR

5.0(8)

FRIZERSKI SALON LUNA PULA, VL. MARINELA BRŠČIĆ

Pula, HR

5.0(8)

Art hair studio - frizerski salon Pula

Pula, HR

5.0(8)

Frizerski salon Hair design

Pula, HR

5.0(8)

Muški frizer Fehmi

Pula, HR

5.0(5)

Frizerski salon Fashion studio

Pula, HR

4.5(8)
Hair Gallery Pula Logo

Hair Gallery Pula

Pula, HR

5.0(3)

Art HS

Pula, HR

4.4(7)

Sophie M, kozmetički salon

Pula, HR

5.0(2)

Česta pitanja (FAQ) za Muški Frizer Fehmi 2, Pula, HR

Gdje se nalazi Muški Frizer Fehmi 2?

Muški Frizer Fehmi 2 se nalazi na adresi Uspon Vincenta iz Kastva 4, 52100 Pula.

U kojoj kategoriji posluje Muški Frizer Fehmi 2?

Muški Frizer Fehmi 2 posluje u kategoriji Frizerski salon.

Kako ostaviti recenziju za Muški Frizer Fehmi 2?

Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.

Kako poslati upit za Muški Frizer Fehmi 2?

Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Muški Frizer Fehmi 2 preko Kupci.com.

Imate pitanja?

Kontaktirajte Muški Frizer Fehmi 2 direktno

Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?

Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.