
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
MIX frizerski salon - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti MIX frizerski salon i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
MIX frizerski salon u Čakovcu nudi frizerske usluge za sve uzraste.
Informacije
- Tvrtka
- MIX frizerski salon
- Adresa
- Ul. Zrinsko-Frankopanska 5, 40000 Čakovec, HR
- Kategorija
- Ljepota i Njega
- Potkategorija
- Frizerski salon
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
10 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za MIX frizerski salon, Čakovec, HR
Gdje se nalazi MIX frizerski salon?
MIX frizerski salon se nalazi na adresi Ul. Zrinsko-Frankopanska 5, 40000 Čakovec.
Koja je službena web stranica MIX frizerski salon?
Službena web stranica je: http://www.mix-saloni.com/.
U kojoj kategoriji posluje MIX frizerski salon?
MIX frizerski salon posluje u kategoriji Frizerski salon.
Kako ostaviti recenziju za MIX frizerski salon?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za MIX frizerski salon?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže MIX frizerski salon preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte MIX frizerski salon direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.