
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Iskustva korisnika
Mcdonalds Jurišićeva - iskustva i recenzije
Podijelite prvi dojam
Na ovom profilu još nema javnih iskustava. Budite prvi koji će ocijeniti Mcdonalds Jurišićeva i tako pomoći drugima pri odluci.
Brzo i jednostavno: Objava je potpuno besplatna, ne zahtijeva otvaranje računa i oduzet će vam svega minutu ili dvije.
Video recenzije
Tekstualne recenzije
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Imate li iskustva s ovom tvrtkom ili uslugom?
Zvučne recenzije
O tvrtki
McDonald’s Jurišićeva smješten je u centru i nudi brzu prehranu za prolaznike.
Informacije
- Tvrtka
- Mcdonalds Jurišićeva
- Adresa
- Jurišićeva ul. 3, 10000 Zagreb, HR
- Kategorija
- Ugostiteljstvo
- Potkategorija
- Fast food
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.
Slične tvrtke i usluge
10 prijedloga na temelju kategorije i profila.
Česta pitanja (FAQ) za Mcdonalds Jurišićeva, Zagreb, HR
Gdje se nalazi Mcdonalds Jurišićeva?
Mcdonalds Jurišićeva se nalazi na adresi Jurišićeva ul. 3, 10000 Zagreb.
Koja je službena web stranica Mcdonalds Jurišićeva?
Službena web stranica je: https://mcdonalds.hr/lokacije/.
U kojoj kategoriji posluje Mcdonalds Jurišićeva?
Mcdonalds Jurišićeva posluje u kategoriji Fast food.
Kako ostaviti recenziju za Mcdonalds Jurišićeva?
Na ovoj stranici odaberite Ostavi recenziju. Možete napisati tekst ili snimiti kratki video. Recenzija se objavljuje na Kupci.com.
Kako poslati upit za Mcdonalds Jurišićeva?
Na ovoj stranici pošaljite upit preko obrasca. Poruka stiže Mcdonalds Jurišićeva preko Kupci.com.
Imate pitanja?
Kontaktirajte Mcdonalds Jurišićeva direktno
Vodite ovu tvrtku ili njezin javni profil?
Niste vi? · Odavde uređuju podatke, pristupaju alatima i odgovaraju na recenzije.






