Jos uvijek solidne ocjene,trebalo bi bit malo vise akcija kao nekad.Cijene malo po malo idu gore,recimo kakao sladoled 2500ml 5eura a tricolori ga sustizu neki se izjednacili. Naime odlucio sam se za recenziju ponukan ,ducan nema wi-fi da se mi penzici koji smo na bonovima besplatno spojimo na internet tako da dok obavim kupnju i prođem blagajnu ode 1 euro tako da prekoracim i popuste te od tih akcija nemam nista.Mislim kad bi rjesili taj problem ne bi se Lidl ostetio,malo koji cent dignet cijenu koju i eto dobit. Hvala
Jos uvijek solidne ocjene,trebalo bi bit malo vise akcija kao nekad.Cijene malo po malo idu gore,recimo kakao sladoled 2500ml 5eura a tricolori ga sustizu neki se izjednacili. Naime odlucio sam se za recenziju ponukan ,ducan nema wi-fi da se mi penzici koji smo na bonovima besplatno spojimo na internet tako da dok obavim kupnju i prođem blagajnu ode 1 euro tako da prekoracim i popuste te od tih akcija nemam nista.Mislim kad bi rjesili taj problem ne bi se Lidl ostetio,malo koji cent dignet cijenu koju i eto dobit. Hvala










